Oriola Marashi i’a qet flaken rrjetit

Modelja Oriola Marashi ka treguar asetet e saj superseksi për fansat e saj. Pas disa dite që ishte në fotosesione të ndryshme në Venedik dhe në disa vende të tjera, modelja Oriola Marashi ka gjetur kohë për të pushuar në vendet e bukura të Shqipërisë.

Ndalesa e saj kësaj radhe është Vlora dhe duket se Oriola është duke e shijuar pushimin në rërën e plazhi të “Ujit të ftohtë”.

Ndryshe, Oriola njihet si njëra prej modeleve më të njohura për momentin nga modelet shqiptare.

SHPËRNDAJE