Pacolli: Kryeministër jep dorëheqje!

Deputetja e lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli pas dështimit të anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL ka kërkuar dorëheqjen e kryeministrit me kabinetin e tij qeveritar.

Sipas saj dorëheqja sa më e shpejtë e tyre do të ishte për të mirën e qytetarëve dhe të Kosovës.

“Kryeminstër, jep dorëheqje sot mos e le për nesër. Merri me vete edhe Ministrat e zv. Ministrat. Sa më shpejt aq më mirë për Kosovën dhe qytetarët”, ka shkruar Pacolli në një postim në “Facebook”.

SHPËRNDAJE