Pamje tronditëse, i riu e gjuan nënën e tij në ujë

Një pamje tronditëse në rrjetet sociale ka shokuar opinionin.

Një video e publikuar në Facebook këto ditë, shfaq një të ri duke e tërhequr zvarrë nënën e tij.

Nëna e moshuar tërhiqet zvarrë nga djali i saj, i cili e çon atë deri tek një liqen i pistë dhe më pas e gjuan atë në ujë, transmeton Gazeta Express.

Videoja ka tronditur të gjithë ata që e kanë parë. Shikojeni momentin e tmerrshëm:

SHPËRNDAJE