Pas martesës Elita Rudi ndryshon stilin e flokëve, ja si po duket tani

Elita tashmë është martuar dhe shumë shpejtë pritet të bëhet nënë.

Edhe pse nuk e ka pranuar publikisht, kjo gjë tashmë dihet.

Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se ka shkuar te frizeri për të rregulluar flokët./ORAinfo/