Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza merr një vendim të rëndësishëm për vetën

Mimoza Shkodra është ndër këngëtaret më simpatike që kemi.

Ajo është aktive me projektet muzikore por edhe në mbrëmje të shumta.

Mimoza gjithmon shfaqet me një pamje të bukur dhe elegante duke bërë për vete një numër të madh të publikut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

E së fundmi ajo përmes fotografive tregon se ka vendosur të udhëtojë për tu larguar paksa nga vendi ku ajo jeton./ORAinfo/