Pas një kohet të gjatë lajmërohet Andrra Destani, kombinimi i saj merr gjithë vëmendjen

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës.

Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.
Andrra ka hapur një dyqan me veshje elegante pë femra.

E ka kohë që Andrra nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga Stambolli.

E veshur me shumë stil, Andrra ekspozon orën dhe çantën e e shtrenjtë.

SHPËRNDAJE