Pas përplasjes së ashpër Mustafa vs Bislimi: Deputetja e VV-së jep mesazh uniteti përmes një fotoje me deputetin e LDK-së

Pak kohë pas përplasjes së ashpër ndërmjet liderit të LDK-së, Isa Mustafa dhe nënkryetarit të Vetëvendosjes, Besnik Bislimi, ka reaguar edhe deputetja e kësaj partie, Fatmire Mullhaxha- Kollçaku.

Ai ka postuar një fotografi me deputetin e LDK-së, Haxhi Avdyli, teksa ka shkruar se vendit sot më së shumti i nevojiten mjekët.

“Sot, ne, Kosovës më së shumti i nevojitemi si mjekë, profesionistë shëndetësorë, në ndihmë të Ministrisë së Shëndetësisë, në krye me Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës”, ka shkruar ajo, teksa e ka postuar edhe këtë fotografi.

SHPËRNDAJE