Pas Tunës edhe kjo këngëtare kosovare konvertohet në fenë krishtere

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Tiranë shquhet për bukurinë e rrallë natyrale.

Ëmbëlsia dhe atraktiviteti janë ato që karakterizojnë bukuroshen nga Llapi, shkruan AlbanienShow

Por një gjë e cila bije në sy kohet e fundit është kryqi të cilën e ka herë pas herë në gjoks këngëtarja nga Kosova.

Se e ka ndërruar fenën edhe Beatix si këngëtarja tjetër Tuna, presim që vet ajo të flas për këtë gjë./Albanienshow

SHPËRNDAJE