Pasi fansja i propozoi martesë, këngëtari shqiptar ndalon koncertin

Publiku shqiptar e do dhe i pëlqen këngët e tij. Këtë e tregoi edhe me koncertin që mbajti në sheshin ‘Skënderbej’.

Ndërsa në koncertin e fundit që mbajti në ‘Moufletta të Barit’, Ermal Metës i ka ndodhur një e papritur. Një nga fanset e ka surprizuar këngëtarin duke i propozuar për martesë në mes të koncertit.

Ermali ka qenë duke kënduar dhe ka mbetur pa fjalë ku një vajzë e quajtur Francy ka ngritur një pankartë ku shkruante se donte të martohej me të.

Ai menjëherë ka ndërprerë koncertin dhe është drejtuar drejt vajzës të cilën e ka përqafuar dhe puthur përmemërsisht, duke e falënderuar kështu për dhuratën.

SHPËRNDAJE