Pasi mbeti shtatzënë Yllka kthehet në Gjakovë dhe na tregon se si po duket

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi tashmë ka mbetur shtatzëne.

Kanë kaluar disa vite që nga martesa e saj dhe edhe pse përflitej se ishte shtatzëne, ajo akoma derimë tani nuk ishte.

Tash që kanë kaluar disa vite të lumtura vetëm me burrin, ka ardhur koha që edhe Yllka dhe i shoqi të bëhen prindër.

Ajo po duket shumë bukur në muajt e parë të shtatzënisë, barku ka filluar që t’i ënjtët pak Yllkës.

Ketë pamje që do ta shihni tani, Yllka na e sjell pikërisht nga qyteti i saj Gjakova, ku si duket është kthyer pas një turni me koncerte që ka pasur./InfoKosova/

SHPËRNDAJE