Pasi u nda nga gruaja, shikoni se çka bën njeriu më i pasur në botë

Kur ndahen nga gratë, nuk kalojnë momente të trishtuar vetëm njerëzit e zakonshëm, por edhe ca pasanikë multimiliarderë si Jeff Bezos.Ai ka vendosur që dhimbjen ta kthejë në forcë për të bërë një blerje të fuqishme pak pasi u nda me gruan që shihni në galeri.

Bezos, pagoi 80 milionë dollarë për këtë apartament luksi në Nju Jork, pamjet e të cilit i shihni në galeri.

Apartamenti i tipit pentouse ka tri katet e larta të pallatit dhe bart 12 dhoma gjumi.Godina gjendet në zonën e lakmuar Madison Square Park, pranë të famshmes Fifth Avenue.Bezos është bosi i Amazone dhe sivjet u rendit si njeriu më i pasur në botë.

SHPËRNDAJE