Pasi u përfol për ndarjen nga burri, Inva Mula dëshmon të vërtetën

Pasi u përfol se sopranoja e njohur Inva Mula dhe bashkëshorti i saj Hetem Ramadani i kishin dhënë fund mardhënies së tyre 11 vjeçare, ka qenë vetë sopranoja e cila ka reaguar me anë të një fotografie ‘romantike’ duke shpjeguar të vërtetën, shkruan Indeksonline.

Inva Mula ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të treguar se ajo nuk është ndarë nga burri  i saj Hetem Ramadani.

Publikimi i fotove ku dyshja shihen së bashku, i eliminon gjitha thashethemet që qarkullonin kohëve të fundit.

SHPËRNDAJE