Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

VIDEO

Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj.

E pas kësaj Nora sot si rrallëherë nuk ka bërë ndonjë postim të Instagram.

Padyshim nuk pritej ndonjë reagim direkt nga Nora./ORAinfo/

SHPËRNDAJE