Pasi votoi, ja ku ndodhet në këto momente Ramush Haradinaj

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj pasi e dha votën e tij për këto zgjedhje, tani kohën e tij të lirë e shfrytëzon për të drekuar me familjen e tij të ngushtë, transmeton Gazeta Blic.

Të ulur në tryezë Ramush bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët duken një familje shumë e lumtur.

Ndryshe, sot qytetarët e Kosovës votojnë në 20 komuna të vendit, ku do të zgjedhin prijësit e tyre për një mandat katër vjeçar. /Gazeta Blic.