Përfshihet nga flakët një veturë

Një veturë në Sllatinë të Fushë-Kosovës është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Lexuesit kanë dërguar disa fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Deri më tani policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin, derisa këta të fundit sic shihet nga pamjet ende nuk kanë shkuar në vend të ngjarjes.