Përfshihet nga zjarri një objekt banesor në këtë qytet të Kosovës (Foto)

Mbrëmë në Gjakovë, përkatësisht tek ‘Parku i Gecës’, iu është dhënë flaka një objekti banesor.

Një lexues i Sovrani.info, ka dërguar disa foto ku shihet duke u djegur objekti banesor, dhe siç duket në foto në vend ngjarje janë edhe policia e Kosovës.

Më poshtë mund t’i shihni fotot e objektit në fjalë.

SHPËRNDAJE