Piu acid, një femër vdes në QKUK

Një fëmër nga Gjilani, ka ndërruar jetë në QKUK, pasi ka bërë vetëvrasje duke pirë acid.

Policia njofton se një femër gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë, pasi e njejta dyshohet se ka pi acid, transmeton Magazina.al

Vdekja e saj është cilësuar si “Vdekje e dyshimtë” dhe rasti është duke u hetuar.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)