‘Plas’ gallata në rrjetet sociale me dështimin e Messit dhe Barcelonës (Foto)

Barcelona është eliminuar prej çerekfinales së Ligës së Kampionëve. 

Kampioni spanjoll nuk ka arrit të përmbys rezultatin e takimit të parë 3-0 kundër Juventusit duke barazuar pa gola në ndeshjen e dytë të zhvilluar në Camp Nou.

Pa dyshim episodi që mbahet mend është rrëzimi i frikshëm i Lionnel Messit, i cili ka frymëzuar tifozët e Juventusit të krijojnë fotomontazhe.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme, transmeton Telegrafi.

SHPËRNDAJE