Plasin të qeshurat: Gruaja lahet në një fontanë në qendër të qytetit.

Një grua është filmuar duke u larë në një fontanë të qytetit diku në shtetin e Serbisë, video është shpërndarë dhe tani është bërë virale.


Një grua e moshës së mesme ka shokuar me sjelljet e saj në një qytet të Serbisë, duke u ndalur dhe larë pjesët e trupit, madje edhe ato intime.

Më poshtë mund ta shikoni videon e publikuar në Facebook./gazetametro.net

SHPËRNDAJE