Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e këtij hajni

Policia e Kosovës, me autorizim nga prokuroria, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit të dyshuar në foto.

I dyshuari kërkohet nën dyshimet për përfshirje në “vjedhje të rënda” dhe raste të tjera.

Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192 (pa pagesë), thuhet në njoftim.

SHPËRNDAJE