Presidenti Thaçi sërish mban konferencë për media, çfarë do të thotë kësaj here

  

Presidenti Thaçi sërish mban konferencë për media, çfarë do të thotë kësaj here

GAZETAEXPRESS E enjte, 13 Shtator 2018 07:36Presidenti i vendit, Hashim Thaçi sot do të mbajë një konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në ora 10:00.

Ndryshe, presidenti Thaçi ditë më parë ishte në një vizitë në Mal të Zi dhe Maqedoni, prej ku theksoi se ideja për korrigjimin e kufijve nuk do t’i prekë këto dy shtete. 

SHPËRNDAJE