Presidentja e Senatit të Italisë “mahnitet” nga “sharmi” i Veselit

Presidentja e Senatit të Italisë Maria Elisabetta Alberti Casellati në vizitën e saj në Kosovë është pritur nga kryeparlamentari Kadri Veseli.

Me këtë rast presidentja e Senatit të Italisë siç duket është mahnitur nga “sharmi” i Veselit, pasi që është parë duke e shikuar atë në një mënyrë tejet atraktive.

Për më shumë shikojeni foton që Zëri.info sjell për ju:(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)