Prezantuesi shqiptar shperthen ne lot gjate emisionit: Arsyeja do t’ju prek shume … (VIDEO)

I ftuar sot e studio ka qene edhe gazetari dhe njekoheshisht Drejtor i Programacionit ne televizionon Klan Albert Dumani. Kete here ndryshe nga heret e tjera Rudina i ka bere disa pyetje atij nga jeta personale dhe femijeria.

Ka qene pikerisht ky momenti ku Berti nuk i ka mbajtur lotet dhe na ka treguar historine e dhimbshme te jetes se tij.

“Nena me babain jane rrembyer pasi kishin fe te ndryshme dhe familjet nuk ishin dakord por kur une isha 5 vjec babai im nderroi jete nga semundje e rende.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Nena ime ishte e re por nuk u martua me dhe ma dedikoi mua jeten e saj’’-perfundoi Berti.

Ai nuk i ndali lotet deri ne fund te intervistes se sotme dhe gjjithashtu tha me krenari qe ja kishte dale mbane te shkonte para dhe se tani eshte koha qe ai tja shperblente te gjithe sakrificen nenes se tij.

SHPËRNDAJE