Prezantuesja e RTK-së vishet me fustan të ngushtë, ekspozon linjat e saj bombastike

Këngëtarja dhe prezantuesja kosovare, Edita Sopjani njihet për linjat e saj.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale.

Se fundmi, Edita ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngusht, i cili vë në pah linjat e saj bombastike.

Kaq joshëse nuk është dukur moti prezantuesja e programit të mëngjesit e RTK-së. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE