Prifti kosovar duke i shkelmuar tupanxhinjt (Video)

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, e cila ka ngjallur reagime të shumta për shkak të një skene të çuditshme, shkruan Veriu.info.

Në këtë video të publikuar nga artisti Simon Tanushi, shihet një prift nga Kosova duke i goditur disa tupanxhinjtë gjatë një feste familjare.

Mirëpo, nuk dihet detajet tjera për këtë skenë të paparë më herët.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Veriu.info ju sjellë videon e publikuar nga Simon Tanushi: