Produktet serbe hidhen përtokë n’Kosovë Show

Deputeti i AAK’së Bekë Berisha ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show. Berisha ka kritikuar presidentin e Kosovës rreth dialogut me Serbinë dhe ideve rreth ndryshimit të kufijve.

Po në këtë emision i ftuar ishte edhe këngëtarja Arta Bajrami e cila tregoi të rejat në karrierën e saj.

Krejt në fund transmetohet një fushatë kundër produkteve serbe.

SHPËRNDAJE