Pronarja e restorantit rrah pa pikë mëshire kamerierin, keqtrajtim më të rëndë nuk keni parë

Një video në rrjetin social “Facebook”, ka bërë kërdinë. Kjo për shkak se shihet se si një grua rrah keq një burrë, shkruan Albanienshow.

Ngjarja ka ndodhur diku në Itali. Në fakt rrahja nuk ka ndodhur mes gruas dhe burrit, por , mes shefes së një restoranti dhe kamerierit.

Ky i fundit ka bërë disa gabime dhe për këtë arsyeja shefja e ka rrahur.

Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE