Provokon keq Ronela Hajati: Publikon foto pa të brendshme

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Krahas karrierës muzikore, ajo komentohet edhe për paraqitjet e saj

E, së fundmi artistja ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet ekstravagante dhe pa të brendshme, ndërsa ka ironizuar me ata që kritikojnë “zhveshjet”.

“Turp! Do shkosh ne ferr , ngelet tu zhvesh ,marre spo ju vjen !”, ka shkruar Ronela.

SHPËRNDAJE