Provoni ketë dietë të pabesueshme, humbisni 7 kg në 7 ditë, rifreskoni trupin dhe ndjehuni më mirë!

Kastraveci përbëhet nga një sere vitaminash, mineralesh dhe ushqyesish thelbësore për trupin.

Ai përmban sasi të mëdha të ujit qe përmirësojnë metabolizmin.

Kastraveci ndihmon në largimin e lëngjeve të tepërta dhe djegien e yndyrës nga trupi.

Sot ne do t’ju prezantojmë dietën që do t’ju ndihmojë të digjni kilet e tepërta në një periudhë shumë të shkurtër kohore:

Mëngjesi: 2 vezë të ziera dhe sallatë me kastravec

Paraditja : kumbull, pjeshke dhe mollë

Dreka: një fetë me bukë gruri dhe sallatë kastraveci

Darka: çfarëdolloj fruti

Përsëriteni këtë diete për një javë.

SHPËRNDAJE