Publikohet fotografi e rrallë e Rita Orës, kaq ndryshe dukej vite më parë me flokë me ngjyrë të zezë!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore  Rita Ora ka arritur suksese të mëdha këtë vit.

Ajo pas projekteve të shumta për këtë vit arriti ta publikoj edhe albumin e saj të dytë ‘Phoenix‘.

Albumi u prit shumë mirë nga fansat e Ritës.

Kemi parë shumë imazhe të këngëtares kur ka qenë fëmijë.

Por, nuk kemi parë Ritën adoleshente dhe me flokë të zeza.

Së fundi, nëna e saj Vera Ora ka publikuar një foto të Ritës me kushëririn e saj, ku ajo shihet me flokë të zeza.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/

 

SHPËRNDAJE