Publikohet fotoja e fundit e ish-presidentes Jahjaga pas operacioneve plastike, nuk do ta njohni

Për 5 vite sa ishte presidente ishte një nga fytyra që na shoqëronte çdo natë në ekran si e parja e shtetit.

Por pas përfundimit të mandatit ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga u përfol shumë për ndryshimin në pamje.

Ku ndryshimi në peshë e bëri atë që të duket shumë me e re, por Jahjaga më së shumti është komentuar edhe për intervenime kirurgjike në fytyrën e saj, ku pjesë që thuhet se ka bërë janë buzët dhe hunda.

Ne ju sjellim tani këtë foto që ta shihni sa ndryshe duket, vlerësojeni vet./ORAinfo/.

SHPËRNDAJE