Publikoi një foto me të dashurën, e tmerrshme ajo që mësoi më pas (Pamje për të rritur)

Një nga skenat më të paharrueshme dhe emocionuese në Amerikë është kur ushtarët apo anëtarë të forcave të armatosura kthehen në shtëpi pasi kanë rrezikuar jetën për vendin e tyre

Rrjeti është i mbushur me imazhet e takimeve të mrekullueshme në mes të prindërve dhe fëmijëve, burrave dhe madje edhe çifteve të rinj.

Ky është rasti i një ushtari amerikan i cili sapo është kthyer nga kryerja e manovrave në Shtetet e Bashkuara. Ribashkimi me familjen për të ishte vërtetë emocionues, sidomos kur u takua me të dashurën e tij.

Ai realizoi një foto me të dhe e postoi në rrjetet sociale, duke e përshkruar takimin si “ngushëllues” pas punës së tij të vështirë.

Por kurrë nuk e imagjinoi se papritur, do të merrte komente nga disa përdorues që e indentifikuan të dashurën e tij si një yll porno-je njohur si Selena Green – Vargas.

Edhe një person ka postuar një foto të vajzës gjatë punës. Më e keqja ishte se vajza mbante të veshur të njëjtat rroba si në foton me djalin. Fotoja nuk ka marrë vetëm komente, por edhe shpërndarje të shumta dhe është bërë mjaft virale. E sigurisht, pas kësaj ai kërkoi menjëherë ndarjen. E hidhur, apo jo?

SHPËRNDAJE