Publikon video duke i ushtruar të pasmet, mos e humbisni këtë video të Rinës

Rina vjen sërish bombastike.

Reperja Rina Balaj përveç me sukseset në muzikë, publikun e ka bërë për vete edhe me stilin e veçantë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo e ka realizuar një fotosesion në të cili ka ardhur me imazhe tejet joshëse.
Rina për linjat trupore kujdeset mjaft shumë pasi është tejet aktive në palestër.

Në një video të publikuar ë Instagram ajo shfaqet duke ushtruar të pasmet dhe kjo është dëshmia më e mirë se Rina nuk përdor fotoshop.

SHPËRNDAJE