Qesharaku Vuçiq, këtë spec s’guxon ta provojë askush, por unë do ta provojë

Presidenti i Serbisë, Aleksadner Vuçiq, sot ka vizituar Komunën e Knjazevacit, së bashku me ministren Zorana Mihajloviq.

Ata kanë qëndruar në shtëpinë e Bogdanoviqit në fshatin Kalna, ndërkohë kishin shijuar edhe një drekë.

Këtë moment, Vuçiq e ka publikuar edhe në llogarinë e tij në Instagram, të cilët e shfrytëzon për fushatën e tij për zgjedhjet që do të mbahen në prill të vitit 2020, shkruan B92.

E në videon e publikuar në Instagram, Vuçiq shihet para një tryeze me disa lloje ushqimesh, ndërkohë teksa mban një spec djegës në dorë thotë se “ askush nuk duhet ta provojë”.

Më pas trimërohet duke thënë se do ta provojë.

“Unë do ta provojë dhe do të kem sukses”, thotë Vuçiq./GazetaExpress/

SHPËRNDAJE