Ramushi ka ditëlindjen, Anita e befason me urimin

Ramush Haradinaj ka ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Anita ka pritur minutat e parë të ditës së martë për ti uruar ditëlindjen por edhe përvjetorin e martesës Ramushit.

Anita ka bërë një urim special për bashkëshortin e saj duke e shkruar këtë mesazh me doza humori për kryeminstrin e Koovës

Ja postimi i plotë:

Historite tona veshtire se mund t’i kuptosh nese nuk i ke provuar, sot edhe ndoshta mund t’a kemi flakur romantizmin tutje, por kemi 14 vjet bashke dhe sot festojme dy festa, sot kur ne jemi me shume se familje, me shume se te dashur, me shume se çift, sot jemi une ti dhe tre femije!!!

Sot ne mos asgje perfaqesojme shume dashuri brenda botes tone te vogel me te mirat dhe te keqijat qe dashuria i ngerthen ne vehte!!! Gezuar Ramush Haradinaj!! Te duam shume Gjini, Hana, Trimi e une edhe ma shume!!! P.s vazhdoj me mendu qe jom ende dhurata ma e mire qe najhere e ke marre per ditelindje!!Perveq Ditelindjes, Gezuar edhe 14 vjet martese (veshtire boll ama pune qefi burre)

 

SHPËRNDAJE