Real Madrid – Barcelona, cila fanellë është më e shtrenjtë? (FOTO)

Real Madrid dhe Barcelona kanë prezantuar fanellat e reja për sezonin e ri 2017-2018.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” ka bërë një analizë se cila nga këto skuadra i kanë fanellat më të shtrenjta.

Real Madrid me fanellën e re të parë me ngjyrë të bardhë, ka caktuar çmim prej 99.95 euro deri në 129.95 euro, përcjell Express

Kurse, fanella e Barcelonës, identike me atë që baret nga futbollistët kushton 150 euro.

SHPËRNDAJE