Reperja e njohur e thotë troç, ja çfarë bëj para s.ksit

Reperja e famshme ka treguar se çfarë bën para seksit.

Cardi B është një prej rep-artisteve të njohura e cila ndër vite ka arritur të jetë më e komentuara për arsye të ndryshme.

Së fundmi emri i saj po lakohet lidhur me diçka krejtësisht tjetër, dhe e gjitha falë një postimi që e ka bërë në Instagram.

Ajo postoi një shkrim ku zbuloi me shaka se çfarë bën para seksit.

“Para seksit, shkoj në tualet, bëj si gangstere dhe dal (si person normal dmth)”, shkruan në postimin të cilin reperja e përcjell me të qeshura.

SHPËRNDAJE