Rike Roçi shpartallon rrjetin, me këtë pozë e ka kaluar limitin

Rike Roçi ka ndezur keq rrjetin.

Me një foto mjaft tunduese Rikja ka urur një të djelë të zjarrtë.

E veshur vetëm me bikini dhe mbi krevat, ish banorja e Big Brother ka përcjellë mesazhin për të dashur sa më shume veten. Reagimet në këtë postim kanë qenë të menjëhershme. /Gazeta Express/

SHPËRNDAJE