Rikthehet Jehona Sopi: Prezanton baladën e re dhe duket shumë ndryshe në fytyrë

Këngëtarja Jehona Sopi është rikthyer në skenë pas shumë viteve me një super baladë, transmeton Gazeta Metro.

Është festivali i ‘Këngës Magjike’ që e riktheu atë. Jehona Sopi morri shumë komplimente për këngën dhe dukjen gjithashtu, por në fytyrën e saj vërehet se ka bërë një ndërhyrje.

Këngën ai ka bërë Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi dhe padyshim do të jetë një super hit.

SHPËRNDAJE