Rikthehet me foto të reja ushtarja bukuroshe e FSK-së

Ju kujtohet ushtarja më e bukur e FSK-së që arriti të pëlqehet nga të gjithë? Sot një foto tjetër të saj do t’ua sjellim që ta shihni.

Të gjithë e njohim si njëra ndër ushtaret më të bukura të FSK-së, por emri i saj akoma nuk është bërë publik.

Ani pse ajo po preferon të mbetet akoma jo emër publik, fotot e saj po qarkullojnë nëpër rrjet.

Ushtarja bukuroshe e FSK-së po komentohet për pamjen e saj të bukur.

Ajo madje po komentohet dhe pëlqehet shumë për faktin se edhe pse në uniformë ushtarake, po duket një femër shumë seksi dhe e bukur.

Sot ne ua kemi sjell një foto tjetër të bukuroshes në fjalë që ta shihni, ajo në këtë paraqitje nuk është e vetme.

Me të janë edhe disa kolege të saj pjestare të FSK-së të cilat po duken shumë bukur./InfoKosova/

SHPËRNDAJE