Rikthehet Ramiz Kelmendi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi është bashkuar sot me kolegët e tij në parlament.

Burime të Indeksonline mësojnë se Kelmendi është bashkuar sot me grupin parlamentar të LDK-së.

Në mbledhjen që po mbahet këto momente, pjesë e diskutimeve me grupin e LDK-së është edhe kryeministri Haradinaj.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Indeksonline mëson se LDK është unike dhe se votën pritet ta jap pro demarkacionit edhe Ramiz Kelmendi./Indeksonline/

SHPËRNDAJE