Rita Ora i drejtohet publikut: Kom honger pite e burek (FOTO)

Rita Ora mbrëmë ka mbajtur performancën e saj në sheshin kryesor të Prishtinës, ku qindra qytetarë kanë ardhur nga anembanë vendit për ta festuar 10 vjetorin e Pavarësisë në ritmet e këngës së saj.

Rita Ora gjatë perfmancës iu drejtua të pranishmëve në gjuhën shqipe:

“A jeni mirë a? E di pak ftoftë veç, a jena knaq pak a s’jena knaq. Kom honger pite, burek. Faleminderit shumë, ëndrra mu bë realitet. Jam shumë e nderume. Urime Pavarësia”. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

SHPËRNDAJE