Rita Ora nis pushimet në një vend tropikal

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka nisur pushimet.

Pas një viti me shumë angazhime dhe suksese gjithashtu, Rita ka vendosur të i bëjë vetes pak pushim.

Rita, ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ku shihet se po qëndron në një vend tropikal, bashkë me disa miq të saj.

Shikojeni disa nga postimet e këngëtares:

Ndryshe, Rita këtë vit ka lansuar albumin e saj ‘Phoenix‘, albumin e dytë pas atij ‘Ora‘.

Gjithashtu, ka qenë e angazhuar me shumë koncerte në mbarë botën dhe aktivitete të tjera./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE