Rita Ora tregon përsëri gjoksin, pozon vetëm në rrjet

Këngëtarja e famshëm shqiptare, Rita Ora, është emri më i rëndësishëm në industrinë muzikore, e cila herë pas herë po provokon teje mase fansat.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe pikërisht në një të tillë ajo ka provokuar me fotografitë e postuar.

Rita u shfaq e veshur me një fustan rrjetë të kuqe i cili ishte transparent dhe ia tregonte gjoksin e saj bombastik.

SHPËRNDAJE