Ritës i del gjoksi jashtë kontrollit “live”, deputeti kosovar e shikon videon

Rita Ora është padyshim një ndër këngëtaret më të mira të momentit.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka lansuar albumin e saj të parë, pas një pritje të gjatë, plot gjashtë vite.

“Phoenix” është titulli i albumit të Rita Orës i cili përmban plot këngë.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” ka bërë një video live në llogarinë e saj në Facebook, ku ka vendosur që disave prej fansave edhe t’i përgjigjet, teksa ishte e veshur me rrobdishan dhe po rregullohej për performancën e radhës në një radio.

Por, këtij video live nuk i rezistoi dot një nga deputetët e koalicionit qeverisës, Bilall Sherifi, i cili vjen nga Nisma për Kosovën.

Ndonëse nuk shkroi asgjë, por Bilalli rrinte dhe vështronte Ritën, të cilës në fund të videos për pak sa nuk i doli tërësisht njëri gjoks./GazetaBlic

SHPËRNDAJE