Rivalët politik i bashkon KOSOVA, Osmani dhe Veseli i kalojnë përreth njëri-tjetrit

Për më shumë se një muaj ishin në fushatë zgjedhore, mirëpo politikanët kosovarë kanë gjetur kohë edhe për pak relaks.

Kandidatja për kryeministre e LDK-së, Vjosa Osmani së bashku me bashkëshortin, Prindonin, edhe kësaj radhe nuk munguan në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta përkrahur kombëtaren e Kosovës.

Në disa foto të bëra nga “Indeksonline” shihet Osmani dhe rivali i saj politik, Kadri Veseli.

Politikani dhe politikanja nga Mitrovica i kaluan përreth njëri tjetrit.

Më poshtë, pamjet:

SHPËRNDAJE