Ronaldo dështon keq në stërvitje, Dybala e Costa nuk ndalen së qeshuri (VIDEO)

Cristiano Ronaldo e Leonardo Bonucci e kanë humbur “betejën” ndaj Paulo Dybalas e Douglas Costas në stërvitjen e djeshme.

Ata tentuan të bëjnë lojën e tenist me top futbolli dhe ai që dështoi ishte Cristiano.

Gabimi i CR7 ngjalli të qeshura dhe momente feste për Costan e Dybalan, ky i fundit tregoi klasin me një kthim të topit në mënyrë mbresëlënëse. /Insporti

SHPËRNDAJE