Ronela në panik për shkak të koronavirusit, detyrohet të marrë këtë vendim

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo shquhet edhe për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, për shkak të rrezikut nga koronavirusit ajo ka marrë vendim për anulimin e të gjitha aktiviteteve muzikore për këtë javë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE