Rrahen mes vete 5 vajza në një shkollë të Prishtinës: Policia bën këtë gjë

Sot rreth orës 13:00 në një shkollë të Prishtinës ka ndodhur një rrahje mes 5 vajzave.

Siç bëhet e ditur, ngjarja ka ndodhur në shkollën ‘Gjin Gazulli’.

Rastin për Gazetën Metro e ka konfirmuar edhe Zëdhënësja e Policisëë së Kosovës, Flora Ahmeti.

“Rreth ores 13:00 kemi pranuar informaten per nje perleshje ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine. Aktualisht palet e perfshira ne rast 5 persona (femra), jane shoqeruar ne stacion policor dhe jane duke u intervistuar nga ana e policise”, ka thënë ajo./gazetametro.net

SHPËRNDAJE