Rrahën punëtorët e KEDS-it në sy të policëve, ja çka ndodh pastaj

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në fshatin Mazgit të Obiliqit, të cilët kanë sulmuar punëtorët e KEDS-it.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë penguar punëtorët e KEDS-it gjatë detyrës në prezencë të policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport të policisë.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

SHPËRNDAJE